Rackové hyperkonvergované řešení, nyní lepší než kdy předtím

V listopadu 2017 společnost Dell EMC oznámila dostupnost našich zařízení hyperkonvergované infrastruktury (HCI) řady VxRail a XC na nově navržených, oceněných serverech1 Dell EMC PowerEdge 14. generace. Servery nové generace jsme navrhli a optimalizovali pro infrastrukturu HCI tak, aby dosahovaly vyššího výkonu a spolehlivosti v důležitých datových centrech. Nyní provádíme to stejné pro rackové systémy.

 

Na serverech Dell EMC PowerEdge 14. generace je nyní k dispozici VxRack FLEX, flexibilní rackový systém HCI s integrovanou sítí. Tato výkonná kombinace přináší lepší výkon, vyšší hustotu, vylepšenou flexibilitu a širší možnosti využití pro zákazníky všech velikostí a ze všech oborů.

 

Význam pro zákazníky

Systém VxRack FLEX byl sestaven s důrazem na vysoký výkon, nízkou latenci, široké možnosti škálování a maximální dostupnost a odolnost. Servery Dell EMC PowerEdge 14. generace vám poskytnou funkce a možnosti vyžadované moderními podniky ve spotřebitelském modelu na klíč.

 

Toto nové rackové řešení infrastruktury HCI je:

  • Výkonné: Řešení VxRack FLEX podpořené servery PowerEdge 14. generace umožňuje zvýšit výkon úloh nejširší škály aplikací na maximum.
  • Víceúčelové: Řešení VxRack FLEX se servery PowerEdge 14. generace je optimalizováno pro téměř jakoukoli úlohu díky vysoce adaptabilní, škálovatelné firemní architektuře.
  • Bezproblémové: Řešení Dell EMC VxRack FLEX na serverech PowerEdge 14. generace poskytuje intuitivní správu systémů, která zjednodušuje provoz a uvolňuje kvalifikované zdroje.


Jakou příležitost představuje toto řešení pro partnery?

Infrastruktura HCI je ideálním řešením pro velké a střední podniky díky jednoduchému nasazení, snadnému škálování a úspoře nákladů. Společnost IDC očekává, že trh infrastruktury HCI dosáhne do roku 2021 8,7 miliardy USD, ve 3. čtvrtletí 2017 vykázal tento trh meziroční růst o 68 %. Ještě lepší zprávou pro partnery je, že společnost Dell EMC je jedničkou v segmentu hyperkonvergovaných řešení konvergovaných systémů. Ve 3. čtvrtletí 2017 činil její podíl na trhu 30,6 %.2

 

Konfluence vzestupu infrastruktury HCI na trhu, nárůst výkonu díky použití serverů PowerEdge 14. generace a již silné vedoucí postavení společnosti Dell EMC v oblasti řešení HCI dohromady představují pro partnery obrovskou příležitost k prodeji moderních řešení datových center široké škále zákazníků.


Začínáme se systémem VxRack FLEX na serverech PowerEdge 14. generace

Společnost Dell EMC poskytuje veškeré zdroje, které potřebujete k zahájení aktivit generování poptávky a prodejních rozhovorů týkajících se systému VxRack FLEX na serverech PowerEdge 14. generace.

 

Prodejní a marketingové materiály, které potřebujete k podpoření obchodů s vysokou marží, naleznete v Centru zdrojů prodeje VxRack FLEX.

Zdroj

  1. Vítěz zlaté medaile Channel Pro Reader's Choice: Společnost Dell EMC je odpovědí na otázku „Který dodavatel nabízí nejlepší serverový hardware?“ Vítěz serveru CRN pro rok 2017 v kategorii standardních serverů: Dell EMC.
  2. IDC Worldwide Quarterly Converged Systems Tracker, 21. prosince 2017