Aktualizace řešení Dell EMC Unity zlepšují dostupnost, škálovatelnost a efektivitu... a rozšiřují vaše prodejní příležitosti

Od svého uvedení na trh bylo řešení Dell EMC Unity optimalizováno pro výkon řešení all-flash a jednoduchost. Nové aktualizace funkcí a funkčnosti řešení Unity dále zlepšují dostupnost dat a aplikací, škálovatelnost a efektivitu. Toto vydání také představuje řadu nových funkcí a možností systémů all-flash a hybrid flash řešení Unity.

 

Mezi hlavní aktualizace řešení Dell EMC Unity patří:

  • synchronní replikace pro soubory,
  • online upgrady řadiče s daty zachovanými na místě

Co tyto aktualizace znamenají pro vás?

Tyto klíčové aktualizace a nové funkce dále odlišují řešení Dell EMC Unity od konkurenčních řešení střední třídy a rozšiřují vaše potenciální prodejní příležitosti.

 

Nové aktualizace a funkce vám umožní poskytovat:

  1. Rozšířené možnosti firemní kontinuity – řešení Dell EMC Unity je dnes ideální volbou pro zákazníky, kteří potřebují úložiště na blokové i souborové úrovni. Nyní, díky nové funkci synchronní replikace pro soubory, mají zákazníci přístup k rozšířeným možnostem firemní kontinuity, které odpovídají přísnějším požadavkům na cílový čas zotavení / cílový bod obnovení (RTO/RPO). Nová funkce umožňuje převzetí při havárii serverů a systémů souborů úložiště NAS bez ztráty dat a doby aplikací mimo provoz, které by jinak pro organizace mohly představovat ztrátu milionů dolarů za každou událost.
  2. Nerušivé upgrady řadiče – nasazení nového softwaru Unity OE verze 4.3.0 poskytuje 5- až 25% zlepšení výkonu IO náhodného čtení/zápisu, jak bylo naměřeno v řadě úloh s povolenou funkcí redukce dat.*
  3. Vylepšené technologie redukce a komprese dat – kromě komprese dat nyní řešení Dell EMC Unity zahrnuje také technologie redukce dat – včetně detekce nuly i rozpoznání vzoru. Všechny tyto technologie jsou na data aplikovány již v paměti před jejich zápisem na úložiště flash. Do uživatelského rozhraní Unisphere byla navíc přidána obrazovka efektivity systému, která poskytuje konsolidovaný přehled úspory místa funkcemi redukce dat.

*Založeno na interní analýze společnosti Dell EMC srovnávající s předchozí verzí softwaru OE, únor 2017. Skutečný výkon se může lišit.

 

Řešení Dell EMC Unity umožňuje stále jednodušeji a cenově výhodněji vylepšovat možnosti stávajícího diskového pole. Výše popsané nové funkce systému jsou obsaženy v novém vydání softwaru řešení Dell EMC Unity a budou bez dalších nákladů k dispozici všem zákazníkům s platnými smlouvami o údržbě prostřednictvím nerušivých upgradů softwaru OE na jejich stávajících systémech Dell EMC Unity.


Výzva k akci


Zdroje