Jak servery PowerEdge podporují pokročilou analýzu databáze Microsoft SQL Server

V dnešním světě zaměřeném na data hrají systém obchodního zpravodajství stále důležitější roli pro udržení komerčního úspěchu. Začali jste již se svými zákazníky hovořit o systému Microsoft® SQL Server® 2016?

 

Implementace systému Microsoft SQL Server 2016 umožní zákazníkům získat hlubší přehled ze všech dat, která jejich firmy generují a se kterými manipulují.

 

Systém Microsoft SQL Server 2016 přináší převratné možnosti důležité pro chod firmy díky výkonu technologií in-memory a integrované provozní analýze. Komplexní funkce zabezpečení zároveň pomáhají chránit nepoužívaná i používaná data.

Zákazníci mohou pomocí systému Microsoft SQL Server 2016 provádět pokročilou analýzu svých databází a předvádět bohatou vizualizaci firemních přehledů. Systém rovněž přináší databázovou platformu pro hybridní cloud a umožňuje organizacím snadno sestavit, nasadit a spravovat řešení spuštěná zároveň na pracovišti i v cloudu.

 

Systém Microsoft SQL Server 2016 je ideálním řešením pro několik případů použití. Mezi ně obvykle patří:

  • aplikace důležité pro chod firmy, které poskytují informace o provozu v reálném čase,
  • datové sklady podnikového rozsahu,
  • nové aplikace náročné na data.

 

Přečtěte si příručku společnosti TechTarget: Strategie IT pro podporu moderní firmy, ve které hraje důležitou roli analýza

 

Pokročilá analýza databáze s využitím serveru PowerEdge

Vaše zákazníky pravděpodobně zajímají výhody inteligentních firemních přehledů. Pravděpodobně však od vás budou také potřebovat důvěryhodné rady a odborná doporučení týkající se nejvhodnějších serverů...

Pokud zákazníci vybírají správnou serverovou infrastrukturu pro spuštění systému Microsoft SQL Server 2016, pak servery Dell EMC PowerEdge představují ideální řešení.

 

Zvažte následující: Ve srovnání se serverem R730 předchozí generace přináší nový server Dell EMC PowerEdge R740 se spuštěnou úlohou OLTP systému Microsoft SQL Server 2016*:

  • zvýšení počtu transakcí za sekundu o 41 %,
  • zlepšení uživatelského zatížení o 50 %,
  • zkrácení průměrné doby odezvy dotazu o 50 %.

 

Cenově výhodné řešení vhodné i pro komplikované implementace

Sestavení nového systému Microsoft SQL Server může být bezpochyby složité. Výkon systému SQL Server závisí na správném návrhu architektury a určení velikosti. Infrastruktura, kterou zákazníci zakoupí – a jak naplánují implementaci – může významně ovlivnit výsledky, náklady a škálovatelnost.

 

Připadají vám některé z následujících výroků povědomé?

  • „Vytvoření vysoce výkonného prostředí SQL trvá příliš dlouho.“
  • „Rozpočet je těsný – potřebujeme snížit náklady na naše prostředí systému SQL Server.“
  • „Potřebujeme být schopni snadno škálovat a podporovat růst.“

 

Pokud jste od svých zákazníků slyšeli podobné námitky, je načase představit jim novou sadu Dell EMC Ready Bundle for Microsoft SQL.

Ve společnosti Dell EMC těmto výzvám rozumíme. Proto jsme představili sadu Dell EMC Ready Bundle for Microsoft SQL. Jedná se o cenově výhodné řešení typu vše v jednom založené na serverech PowerEdge a úložišti Unity nové generace, které je navrženo s důrazem na špičkový výkon, výraznou úsporu nákladů a možnosti škálování připravené na budoucnost.

Sada Dell EMC Ready Bundle for Microsoft SQL je k dispozici v široké škále variant různých velikostí, které jsou vhodné pro rozdílné rozsahy databáze, počty uživatelů a případy použití jednotlivých zákazníků. Co je nejdůležitější, sada je navržena tak, aby zákazníkům pomohla implementovat systém Microsoft SQL Server 2016 s jistotou.

 

Další informace naleznete v přehledu řešení

 

* Založeno na studii Dell EMC Engineering využívající benchmark TPC-E k testování systému Microsoft SQL Server 2016, srpen 2017. Skutečný výkon se může lišit.