Kolejne powody, które przekonają klientów do monitorów firmy Dell

Dzięki bogatej ofercie obejmującej zarówno podstawowe wyświetlacze, jak i 86-calowe interaktywne, dotykowe ekrany konferencyjne w rozdzielczości 4K firma Dell oferuje monitory odpowiadające potrzebom każdego pracownika. Jako najlepsza marka w tym segmencie rynku na świecie firma Dell — twórca innowacyjnych, nagradzanych monitorów — daje klientom coraz więcej powodów, by wybierali właściwie.

 

Kolejne powody, by oferować klientom monitory firmy Dell

 

Innowacyjne

Firma Dell jako pierwsza na rynku wprowadziła nowoczesne technologie, takie jak wyświetlacze InfinityEdge, 32-calowy monitor Ultra HD 8K[1] i monitor z certyfikatem UHDA Premium w standardzie HDR 10[2]. Klienci mogą liczyć na niesamowite efekty wizualne możliwe dzięki innowacyjnym monitorom Dell, które zapewniają najwyższą rozdzielczość, kontrast oraz żywe kolory i bezkonkurencyjny zakres zastosowań.

 

Stworzone z myślą o produktywności

Z badań wynika, że pracownicy korzystający z dwóch monitorów mogą pracować o 18% wydajniej, a ich poziom zadowolenia z warunków pracy jest o 91% wyższy[3]. Dzisiejsze monitory firmy Dell są tworzone z myślą o wydajniejszej pracy. Zapewniają większe obszary robocze, łatwiejszą obsługę i niezrównaną niezawodność, a cienka ramka ułatwia korzystanie z konfiguracji z dwoma ekranami.

 

Niezawodne

Monitory Dell to ta sama jakość, niezawodność i pomoc techniczna, jakich można zawsze oczekiwać od firmy Dell — potwierdzone za pomocą wyczerpujących i rygorystycznych testów i wsparte gwarancją Premium Panel*, dostępną dla monitorów Dell UltraSharp i wybranych monitorów Dell.

 

Przyjazne dla środowiska

Monitory firmy Dell są zgodne z certyfikatami środowiskowymi i są tworzone z materiałów mniej szkodliwych dla środowiska. Wbudowane energooszczędne funkcje w wybranych monitorach pomagają zmniejszyć zużycie energii, więc klienci mogą być dumni z dokonywania przyjaznych środowisku wyborów.


Narzędzia sprzedażowe i marketingowe, które wesprą sprzedaż rozwiązań

Zasoby marketingowe, w tym infografiki, filmy, wiadomości e-mail i treści do publikacji w mediach społecznościowych są dostępne na platformie marketingu cyfrowego. Kliknij Kampanie > Przeglądaj kampanie > Kategoria, filtr Rozwiązania klienckie.

Pomoce sprzedażowe, takie jak broszury, prezentacje dla klienta i arkusze specyfikacji są dostępne na stronie poświęconej monitorom Dell na platformie SalesEdge.

Skorzystaj z broszury poświęconej rodzinie monitorów Dell, by polecić rozwiązanie klientom.

 


[1] Na podstawie analizy wewnętrznej firmy Dell, lipiec 2017 r.

[2] Dostępne wyłącznie w przypadku modelu UP2718Q. Standardy HDR określone przez organizację UHD Alliance w maju 2017 roku.

[3] Na podstawie badania „Dell Displays, Productivity and Satisfaction Single vs Dual Monitors” przeprowadzonego przez laboratorium SURL przy uniwersytecie Wichita State University na zlecenie firmy Dell, październik 2015 r.

* Gwarancja Premium Panel obejmuje dostarczenie monitora zastępczego w przypadku, gdy w okresie ograniczonej gwarancji na sprzęt na ekranie wystąpi jasny uszkodzony piksel.