Dni serwera Dell EMC ułatwiają zespołom sprzedażowym i technicznym zdobywanie klientów i zwiększanie popytu

Pracownicy działów handlowych sprzedają te rozwiązania, które są im znane. Zadbaj o to, by pracownicy Twoich zespołów sprzedażowych i technicznych znali produkty Dell EMC. Dzień serwera Dell EMC to gotowe wydarzenie zapewniające wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, by uzbroić zespoły sprzedażowe w wiedzę niezbędną do skuteczniejszej sprzedaży serwerów PowerEdge 14G firmy Dell EMC.


Połączyliśmy specjalne materiały firmy Dell EMC do kreowania wydarzenia, szkolenia w zakresie sprzedaży i zasoby marketingowe oraz szczegółowe narzędzia sprzedażowe i interaktywne treści, które zespoły będą mogły w tym dniu wykorzystać — to wszystko, czego potrzebujesz, by budować świadomość oferty serwerów Dell EMC i zyskać potencjalnych klientów.

 

W zestawie do pobrania, Dzień serwera” znajdziesz:

  • Zasoby do generowania popytu, które można dostosować pod kątem potrzeb firmy.
  • Materiały do przygotowania sali szkoleniowej do celów przeprowadzenia certyfikacji online dla zespołów sprzedażowego i technicznego w zakresie serwerów firmy Dell EMC.
  • Grę Servercraft, która przedstawia treści edukacyjne w formie grywalizacji i zapewnia dobrą zabawę przy zgłębianiu tematu transformacji cyfrowej.
  • Atrakcyjne zasoby do kreowania wydarzenia i materiały przedstawiające naszą rodzinę robotów.
  • Pomysły na upominki i bonusy, które zwiększą zaangażowanie zespołu sprzedażowego.

 

Już dziś zaplanuj Dzień serwera w swojej firmie! Zacznij od razu — wystarczy pobrać nasz Przegląd zestawu narzędzi do organizacji Dnia serwera i wyposażyć zespoły sprzedażowe w wiedzę niezbędną do skuteczniejszej finalizacji transakcji.