Transformacja IT to fakt... Firma Dell EMC udostępnia narzędzia, które ułatwią rozpoczęcie rozmowy na ten temat

Liderzy biznesu wiedzą, że nie można przeprowadzić transformacji cyfrowej bez uprzedniego przekształcenia systemów informatycznych. W 2018 roku firma Dell EMC mówi o tym w ramach atrakcyjnej kampanii, która pomoże nawiązać i prowadzić więcej skutecznych rozmów handlowych dotyczących kluczowych rozwiązań w zakresie transformacji IT.

 

Cztery najważniejsze korzyści dla partnerów płynące z kampanii firmy Dell EMC dotyczącej transformacji IT

Oto czego możesz oczekiwać po uczestnictwie w kampanii poświęconej transformacji IT:

  1. Zyskasz szansę na zwiększenie marży dzięki dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla przedsiębiorstw.
  2. Zwiększysz rentowność, uzupełniając ofertę o profesjonalne usługi.
  3. Przekształcisz swoje rozmowy na temat sprzedaży. Korzystaj z zasobów kampanii, by prowadzić przekonującą narrację na temat transformacji cyfrowej — oraz transformacji IT.
  4. Wyróżnisz się jako długoterminowy partner strategiczny oraz dostawca rozwiązań nowej generacji od lidera rynku.

 

Dlaczego transformacja IT ma tak duże znaczenie

Liderzy biznesu wiedzą, że aby mogli być bardziej kreatywni, innowacyjni i działać szybciej niż konkurencja, muszą dysponować elastycznymi, wydajnymi i skalowalnym systemami IT. Z pewnością wielu z nich zdaje sobie również sprawę, że nie wymienią dotychczasowych technologii i procesów z dnia na dzień.

 

Wejdź w świat rozwiązań IT Transformation firmy Dell EMC. Systemy konwergentne i hiperkonwergentne, pamięć masowa all-flash, serwery nowej generacji i systemy ochrony danych — zastosowane razem — pozwalają wyeliminować lukę, jaka dzieli ambicje przedsiębiorstwa w zakresie transformacji cyfrowej i możliwości infrastruktury IT. Firmy muszą optymalizować infrastrukturę IT poprzez modernizację, automatyzację i transformację technologii, modeli pracy personelu i procesów, z jakich obecnie korzystają.

 

W jaki sposób firma Dell EMC pomaga prowadzić skuteczniejsze rozmowy o transformacji IT

Kampania firmy Dell EMC poświęcona transformacji IT przybliża to zagadnienie. Płynnie łączy imperatyw transformacji cyfrowej, rozwiązania w zakresie infrastruktury IT pozwalające go realizować oraz czołową pozycję firmy Dell EMC we wszystkich tych kategoriach rozwiązań. Podsumowując, ta kampania daje obraz wartości biznesowej i wymiernych rezultatów, jakie klienci mogą osiągnąć dzięki transformacji swojej infrastruktury IT.

 

Kampania poświęcona transformacji IT zapewnia też szeroką gamę zasobów wspierających współpracę, badań branżowych opartych na danych, narzędzi oceny oraz innych materiałów, dzięki którym nawiążesz rozmowy handlowe na temat najważniejszych rozwiązań Dell EMC i doprowadzisz je do pomyślnego końca. Ponadto kampania jest źródłem treści przejściowych między materiałami ułatwiającymi nawiązanie współpracy z pozycji lidera innowacji a treściami w ramach kampanii generowania popytu na rozwiązania Dell EMC. Pomogą one zobrazować klientom, w jaki sposób rozwiązania infrastrukturalne urzeczywistniają transformację IT.


Jak łatwo zacząć

Odwiedź stronę w portalu dotyczącą kampanii poświęconej transformacji IT i zapoznaj się ze wszystkimi przydatnymi materiałami, zasobami i pomocami sprzedażowymi, które tam udostępniamy.

 

Odpowiednie poprowadzenie narracji o transformacji IT w 2018 roku może być kluczem do nawiązywania przekonujących rozmów z klientami, zwiększenia sprzedaży strategicznych rozwiązań i zyskania pozycji partnera strategicznego.