Program Bohaterowie zapewnia wiedzę i wsparcie inżynierom sprzedaży w firmach partnerów

„Wiedza to potęga” — napisał w 1597 r. Sir Francis Bacon w swoim dziele pt. Meditationes Sacrae. To proste zdanie oznacza, że posiadanie i udostępnianie wiedzy jest powszechnie uważane za podstawę do poprawienia czyjejś reputacji i zwiększenia wpływów tej osoby — czyli uzyskania większej władzy.


Rzeczywiście, to wiedza jest potęgą kryjącą się za programem Dell EMC Heroes. Program Bohaterowie został rozpoczęty na konferencji Dell EMC World w maju 2017 r. Od tamtej pory, dzięki wydarzeniom na żywo organizowanym na całym świecie, w każdym kwartale program docierał do ok. 2500 inżynierów sprzedaży, umożliwiając im szkolenia techniczne wykraczające poza wymagania programu dla partnerów.


Inżynierowie sprzedaży w firmach partnerów potrzebują najbardziej aktualnej wiedzy, gdy walczą o zdobycie współczesnego rynku, na którym nowe technologie i firmy mogą zmienić krajobraz konkurencji z dnia na dzień. Inżynierowie sprzedaży uzbrojeni w najnowsze rozwiązania firmy Dell EMC i rozwiązania uzupełniające, mogą stać się bohaterami w oczach naszych wspólnych klientów — projektując i wdrażając rozwiązania IT, które pomogą klientom w prowadzeniu, wyposażaniu i rozwijaniu ich firm, co z kolei umocni ich pozycję na rynku.

 

Z racji tego, że program Dell EMC Heroes oferuje szkolenia na żywo w miejscu pracy i zamieszkania inżynierów sprzedaży partnera, usuwa bariery finansowe i związane z dojazdem, umożliwiając kontakt z technologami produkcji z firmy Dell EMC, co sprzyja prowadzeniu bezpośredniego dialogu. Ostatecznym celem programu Dell EMC Heroes jest stworzyć platformę wymiany wiedzy — a więc potęgi, przekazywanej inżynierom sprzedaży w firmach partnerów, zarówno wirtualnie, jak i osobiście.


Więcej informacji można uzyskać na stronie programu Bohaterowie firmy Dell EMC lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: DellEMCheroesprogram@dell.com.