Inwestycje w zaawansowaną technologię serwerową to podstawa cyfrowej transformacji

Postęp transformacji cyfrowej sprawia, że przestarzałe platformy technologiczne budowane w latach oszczędności nie są wystarczająco wydajne w środowisku, w którym wszystko zależy od informacji i automatyzacji. Firmy muszą być elastyczne, a to wymaga wymiany serwerów...

 

Tempo zmian technicznych we współczesnym środowisku biznesowym jest niesamowite. Nadążanie za nimi, nie wspominając już o ich wyprzedzaniu, stanowi olbrzymie wyzwanie dla każdej organizacji.

 

Przedsiębiorstwa doświadczają większej niż kiedykolwiek presji, by przeprowadzać cyfrową transformację i modernizację infrastruktury — wszystko to odbywa się w kontekście gwałtownie zmieniających się potrzeb biznesowych.

 

Klienci muszą jednak podjąć stojące przed nimi wyzwania—i reagować szybko. Najnowszy raport opublikowany przez lidera analiz branżowych, agencję Moor Insights & Strategy*, stwierdza, że aby utrzymać konkurencyjną pozycję, organizacje muszą reagować szybko i już teraz inwestować w budowanie infrastruktury IT, którą będzie można dostosować do przyszłych potrzeb.

 

Doskonały czas na modernizację technologii infrastruktury

Rozwiązaniem jest inteligentna wymiana serwerów. Dotychczasowe infrastruktury IT klientów nie są w stanie odpowiednio reagować na zmiany we współczesnym otoczeniu biznesowym — są słabo skalowalne, a to oznacza próbę sprostania nowym wyzwaniom za pomocą zasobów, które mogą nie być odpowiednio dostosowane do nowych środowisk.

 

Próbując tworzyć zmodernizowaną infrastrukturę, która będzie gotowa na obsługę zarówno bieżących, jak i przyszłych potrzeb w zakresie IT, firmy zmagają się z komplikacjami wynikającymi z pojawiających się obciążeń i metod wdrażania...

 

Wybór serwera z prawdziwie skalowalną architekturą biznesową to jedyny sposób, aby firma zyskała przewagę nad konkurencją i od razu wykorzystywała pojawiające się możliwości. Właśnie teraz nadszedł idealny czas, aby pomóc klientom ocenić ich potrzeby w zakresie infrastruktury.

 

Zaawansowane serwery, szybszy rozwój firmy

W dzisiejszym świecie biznesu rozwiązania z zakresu IT muszą umożliwiać organizacjom skuteczną, rentowną i zrównoważoną skalowalność — od centrum przetwarzania danych po urządzenia brzegowe. Wszystkie aspekty funkcjonowania centrum przetwarzania danych zmierzają w stronę elastyczności i modelu definiowanego programowo, dlatego firmy będą musiały bardziej polegać na zaawansowanych rozwiązaniach serwerowych jako elementach cyfrowej transformacji.

 

Serwery Dell EMC PowerEdge 14G stanowią podstawę nowoczesnego centrum przetwarzania danych. Te najlepsze w swojej klasie serwery są zaprojektowane specjalnie po to, aby umożliwić transformację bez kompromisów.

Zachęcając klientów do wymiany serwerów na inteligentną technologię serwerową PowerEdge 14G, możesz pomóc im zrealizować wizję niezawodnej infrastruktury centrum przetwarzania danych, która pomoże im poprawić wyniki i zoptymalizować wydajność — w całkowicie elastyczny i innowacyjny sposób gwarantujący sukces firmy.

Wymiana serwerów to priorytet strategii biznesowej

Raport agencji Moor Insights & Strategy stwierdza, że decyzja o zakupie serwera nie jest już decyzją techniczną. Stała się strategicznym priorytetem biznesowym, ponieważ inwestycje w zakresie IT muszą bezwzględnie wspierać skuteczne operacje biznesowe, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

 

Nowe sposoby użytkowania, takie jak obsługa danych w środowiskach chmurowych oraz pamięć masowa zdefiniowana programowo, dołączają do obciążeń takich jak wirtualizacja, powstających w wyniku działania otwartych, skalowalnych platform. Nadzwyczajne serwery Dell EMC PowerEdge 14G to odpowiedź na większość potrzeb każdego hybrydowego środowiska IT.

 

Nowe serwery PowerEdge 14G — zaprojektowane od podstaw w oparciu o bezkompromisowe podejście, uwzględniające skalowalną architekturę biznesową, inteligentną automatyzację i zintegrowane zabezpieczenia w każdym modelu — doskonale zaspokajają nieustannie zmieniające się potrzeby klientów w zakresie IT i operacji. Te serwery to zaawansowane, innowacyjne i niezwykle elastyczne rozwiązanie, niezawodnie wspomagające rozwój firmy.

Pobierz raport[TJ1] , aby uzyskać szczegółowe informacje[TJ1] .


* Raport Moor Insights & Strategy, „Scaling Up To Digital Transformation”, czerwiec 2017