List od Mariusa Haasa: Joyce Mullen obejmie kierownictwo działu globalnych kanałów sprzedaży w firmie Dell EMC

Szanowni Partnerzy!

Dzięki Wam dział globalnych kanałów sprzedaży firmy Dell Technologies osiąga nadzwyczajne wyniki: w ciągu niecałego roku nasza działalność znacznie się rozwinęła. W skali światowej połowa partnerów firmy Dell EMC zwiększa swoje obroty w stosunku do poprzedniego roku, 70% zwiększa swoje zarobki, a 33% sprzedaje produkty w ramach większej liczby profilów działalności. Wspólnie stworzyliśmy i uruchomiliśmy program Dell EMC Partner Program, oferujący partnerom cenne nagrody, konkurencyjne bonusy i wyjątkowe korzyści. Dzięki Wam dział globalnych kanałów sprzedaży Dell Technologies to organizacja warta 43 mld USD.

Najbardziej ekscytujący jest fakt, że wciąż mamy ogromne pole do rozwoju. Jako zespół mamy niesamowite możliwości. John Byrne kierował działem globalnych kanałów sprzedaży przez ostatnie półtora roku, a jego zaangażowanie w sukces firmy i naszych partnerów jest niepodważalne. Jego zespół, we współpracy z partnerami, ustawił nas na mocnej pozycji w przygotowaniach na nadchodzący rok.

Dzisiaj chcę przedstawić zmiany, jakich dokonujemy. Joyce Mullen przejmie kierownictwo działu globalnych kanałów sprzedaży od Johna. Poprosiłem Johna, aby został dyrektorem działu sprzedaży komercyjnej w regionie Ameryki Północnej, naszego największego rynku komercyjnego. Jest to dział, który blisko współpracuje z partnerami. Zdolności sprzedażowe Johna, jego strategiczna wizja oraz podejście stawiające ludzi na pierwszym miejscu bez wątpienia przyczynią się do dalszego rozwoju działu ku naszej obopólnej korzyści.

Joyce, która przejmie stery działu globalnych kanałów sprzedaży, wartego 43 mld USD, będzie równie wspaniałą liderką. Posiadając kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu działem rozwiązań w zakresie OEM i Internetu rzeczy, wnosi niesamowite umiejętności, intuicję i zaangażowanie na nowe stanowisko. Joyce odegrała kluczową rolę podczas tworzenia programu Dell EMC Partner Program i będzie się nim zajmować nadal, aby uczynić go najlepszym w branży. Oto kilka słów od Joyce:

Bardzo się cieszę z możliwości kierowania współpracą z partnerami handlowymi i producentami OEM! Branża obserwowała sukces i kierunek naszych wspólnych działań w ostatnim roku, a ja nie mogę się doczekać, aż spędzę więcej czasu z każdym z Was. Z niecierpliwością czekam na spotkanie z Wami, możliwość uczenia się od Was i wspólnej pracy. Razem będziemy dalej tworzyć najlepszy na świecie ekosystem i program dla partnerów handlowych.

Cenię sobie relacje, zarówno te wewnątrz firmy, jak i te z naszymi klientami i partnerami.

Zależy mi na współpracy, budowaniu zespołu i osiąganiu wspaniałych wyników.

Lubię kierować wydajnymi zespołami — naprawdę uwielbiam ODNOSIĆ SUKCESY i wiem, że zespół ds. globalnych kanałów sprzedaży myśli podobnie! Z ekscytacją myślę o marce Dell EMC i potężnych rozwiązaniach, jakie nasza technologia może dostarczyć klientom i partnerom. Nasza technologia pomaga rozwiązywać najbardziej dokuczliwe problemy na świecie. To doskonały czas, by zajmować się technologią, a zwłaszcza produktami firmy Dell Technologies.

W naszej branży zmiana jest normą. W tym przypadku jest ona niesamowicie ekscytująca. Rozwijamy się, przewodzimy i odnosimy sukcesy. Dołączcie do mnie i pogratulujcie Joyce i Johnowi nowych ról w rodzinie Dell EMC. Wspólnie z naszymi partnerami tworzymy coś nadzwyczajnego.

Marius Haas                                                       Joyce Mullen

@MariusHaas                                                    @JoyceatDell