Vo svete riešení definovaných softvérom je vysokovýkonný hardvér mimoriadne dôležitý.

V súčasnosti sa firmy priam topia v kvantách údajov. Ako riešenie tejto situácie si čoraz viac z nich vyberá riešenia pre hyperkonvergované infraštruktúry (HCI), ktoré ponúkajú jednoduchosť, rýchlosť a úsporu nákladov pri nasadení aj správe.

 

Integrácia funkcie S2D firmy Microsoft do operačného systému Windows Server 2016 Datacenter umožňuje mnohým firmám vytvárať spoľahlivo dostupné a mimoriadne ľahko škálovateľné softvérom definované úložiská (SDS), ktoré stoja len zlomok z toho, čo klasické diskové polia. Celkový výkon a spoľahlivosť takýchto riešení však do obrovskej miery závisí od výkonnosti hardvérovej platformy. A ako všetci dobre vieme, nie je hardvér ako hardvér...

 

Hardvér optimalizovaný pre vysoký výkon

S veľkou radosťou vám predstavujeme riešenie Dell EMC Microsoft Storage Spaces Direct (S2D) Ready Nodes, využívajúce výkon 14. generácie špičkových serverov PowerEdge.

 

Toto špičkové riešenie Ready Nodes ponúka bezkonkurenčnú úroveň efektivity a výkonu a umožní vám pomôcť vašim zákazníkom implementovať alebo rozšíriť prostredia SDS s takou úrovňou spoľahlivosti, jednoduchosti a zákazníckej podpory, že vaši zákazníci budú jasne vidieť, kto je lídrom na trhu.

 

Vďaka novému riešeniu Dell EMC Microsoft S2D Ready Nodes môžete byť teraz partnerom, ktorému môžu zákazníci s plnou dôverou zveriť do rúk nasadenie spoľahlivej infraštruktúry vo forme blokov, ktoré sú už preverené a zjednodušujú celý proces. A k tomu môžete pridať ešte aj komplexnú odbornú podporu, vďaka ktorej pôjdu systémy vašich zákazníkov ako hodinky.

 

Nenechajte si ujsť obchodnú príležitosť, ktorú ponúka rastúci trh

Táto revolučná technológia prevracia trh s riešeniami pre dátové centrá naruby a riešenie Dell EMC Microsoft S2D Ready Nodes sa predáva mimoriadne dobre. IT analytici odhadujú, že trh, na ktorý je predaj týchto riešení zameraný, presiahne do roku 2018 úroveň 4 miliárd amerických dolárov1 a v priebehu roka 2019 dosiahne súhrnnú ročnú mieru rastu 60 %.2

 

Toto riešenie Ready Nodes, ktoré využíva vopred nakonfigurované certifikované súčasti firiem Microsoft a Dell EMC, poskytuje používateľom dostatok výpočtového výkonu, pamäte, sieťových prostriedkov, vstupno-výstupných radičov a ukladacieho priestoru (pevné disky, disky SSD alebo flash) na optimálnu prevádzku funkcie Storage Spaces Direct.

 

Toto riešenie využíva najnovšie vysokovýkonné servery Dell EMC PowerEdge R740xd, ktoré mu poskytujú vysokú hustotu dátového úložiska a výpočtových prostriedkov na maximalizovanie všetkých jeho prínosov.

 

Vďaka flexibilite v podobe viacerých konfigurácií pamäte a procesora je riešenie Hybrid S2D Ready Nodes využívajúce servery Dell EMC PowerEdge R740xd skvelou voľbou pre mimoriadne náročné výpočtové operácie vrátane rozsiahlej virtualizácie, infraštruktúr VDI, vzdialených kancelárií/pobočiek, transakčných/databázových aplikácií a súkromného cloudu. Koncom tohto roka bude dostupná aj konfigurácia servera Dell EMC PowerEdge R640 s úložiskom typu All-Flash.

 

Využite vysoký výkon 14. generácie serverov PowerEdge

Ak majú vaši zákazníci záujem o využitie S2D na implementáciu softvérom definovaného ukladacieho riešenia, servery Dell EMC PowerEdge 14. generácie sú pre nich najlepšou voľbou.


Napríklad vysokovýkonný model PowerEdge R740xd im dokáže ponúknuť mimoriadne vysoký výkon aj pre tie najnáročnejšie výpočtové operácie. Kombináciou tohto špičkového servera s riešením Dell EMC Microsoft S2D Ready Nodes zákazníci navyše získajú výhody v podobe jednoduchšieho objednávacieho procesu, menšieho rizika pri nasadení a skvelých služieb podpory.

 

Zákazníci sa môžu teraz tiež spoľahnúť na vysokú kvalitu vďaka použitiu certifikovaných súčastí, ktoré sme prispôsobili a optimalizovali špeciálne na používanie s týmto riešením pre softvérom definované úložiská, a komfortné služby technickej a predajnej podpory, zabezpečované pre celú infraštruktúru z jedného kontaktného miesta.

 

Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si našu brožúru a príručku predaja.

 

1 IDC WW Quarterly Converged Systems Tracker (Celosvetové štvrťročné sledovanie trhu s konvergovanými systémami, ktoré realizuje firma IDC) – prognóza pre 2. kvartál 2016 z 13. októbra 2016

2 Prognóza celosvetového vývoja trhu s hyperkonvergovanými systémami v rokoch 2015 až 2019, ktorú vypracovala firma IDC