Please check out the blog post and videios from our event in Prague, Czech Republic:

Největší IT událost roku, Dell Technologies Forum, je za námi. A opět trhala rekordy v návštěvnosti! Pevně věříme, že pro Vás konference byla velkým přínosem a jsme rádi, že se na této akci aktivně podíleli i naši partneři. Proto jsme se u nich zastavili, abychom se jich zeptali na několik krátkých otázek. Chtěli jsme vědět, co nabídli účastníkům Dell Technologies Fora, jaká je jejich vize do budoucna, a které technologie se stanou podle nich klíčové pro digitální transformaci. Podívejte se s námi, co účastníkům konference i zákazníkům vzkazují.

 

AutoCont: nová webová stránka

Již od rána bylo u stánků vystavovatelů plno, a proto jsme chtěli vědět, co návštěvníkům nabízejí. Nejprve jsme se zastavili u společnosti AutoCont. Zde nám produktový manažer Ondřej Pálenič představil jejich web, a lákal návštěvníky, aby si prohlédli portfolio našich produktů. Určitě jeho výzvu přijměte a podívejte se na tyto nové stránky.

 

Data Force: stát pevně nohama na zemi

Myslíte si, že digitální transformace se Vaší firmy netýká? Ale kdepak, znamenají klíčovou revoluci. O roli Data Force s námi hovořil spolumajitel Vratislav Plný. Bláznivý vír nových možností může firmy smést, a proto stojí společnost pevně na zemi a je připravena stát se vaším silným partnerem.

 

 

GAPP System: 3 oblasti k digitální transformaci

Patříte k těm, kteří modernizují svou firmu? O tom ví své i Marian Kulhavý, vedoucí oddělení prodeje a marketingu ze společnosti GAPP System. Ten vnímá digitální transformaci jako nevyhnutelný proces, který se dotkne všech zákazníků. A na co se zaměřit? Existují 3 oblasti, které musí vyřešit: modernizaci provozu aplikací, využití cloudu a celkové zabezpečení.

 

 

IT Friends: ostatní mluví, my jezdíme

I když celá konference byla pořádná jízda, opět jsme se museli na chvíli zastavit. Tentokrát u IT Friends, kde Ondřej Bačina CTO a CMO nabídl účastníkům Dell Technologies Fora možnost svést se v novém automobilu Tesla a vyzkoušet si tak digitální transformaci na vlastní kůži.

Díky ale patří všem partnerům, protože bez nich bychom nikdy nedokázali dosáhnout našich cílů a uspořádat tak skvělou událost jako Dell Technologies Forum. Proto bychom ještě chtěli poděkovat i společnostem: 100MEGA Distribution, AT Computers, Comparex, Dimension Data, DNS, SWS a Tech Data.