Skip to main content
  • Place orders quickly and easily
  • View orders and track your shipping status
  • Enjoy members-only rewards and discounts
  • Create and access a list of your products
  • Manage your Dell EMC sites, products, and product-level contacts using Company Administration.

PowerProtect ve Data Domain temel belgeleri

Summary: Bu sayfada, Dell PowerProtect ve Data Domain ürünleri için Dell Information Design and Development (IDD) ekibi tarafından hazırlanan temel belgeler yer almaktadır.

This article may have been automatically translated. If you have any feedback regarding its quality, please let us know using the form at the bottom of this page.

Article Content

Instructions

Bu sayfada, Dell PowerProtect ve Data Domain ürünleri için Dell Information Design and Development (IDD) ekibi tarafından hazırlanan temel belgeler yer almaktadır.

Sürümler ve ilgili temel belgeler

İçerik listelerini genişletmek için aşağıdaki sürümlere tıklayın.

DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition, PowerProtect DD Management Center, BoostFS ve OpenStorage 7.13.0.10 için Boost Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.13 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.13 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD 7.13 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center 7.13 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Alibaba Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.13 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta PowerProtect DD Virtual Edition 7.13 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.13 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.13 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Şirket İçinde PowerProtect DD Virtual Edition 7.13 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.13 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage (OST) İçin DD Boost 7.13 Yönetim Rehberi
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 7.13 Yönetim Rehberi
Linux İçin DD BoostFS 7.13 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 7.13 Yapılandırma Rehberi
DD OS 7.13 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS 7.13 İçin KMIP Entegrasyon Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition, PowerProtect DD Management Center, BoostFS ve OpenStorage 7.10.0.0 için Boost Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition, PowerProtect DD Management Center, BoostFS ve OpenStorage 7.10.1.x için Boost Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition, PowerProtect DD Management Center, BoostFS ve OpenStorage 7.10.0.x için Boost Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.10 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.10 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD 7.10 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center 7.10 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Alibaba Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.10 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta PowerProtect DD Virtual Edition 7.10 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.10 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.10 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Şirket İçinde PowerProtect DD Virtual Edition 7.10 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.10 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage (OST) İçin DD Boost 7.10 Yönetim Rehberi
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 7.10 Yönetim Rehberi
Linux İçin DD BoostFS 7.10 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 7.10 Yapılandırma Rehberi
DD OS 7.10 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition, PowerProtect DD System Manager, BoostFS, OpenStorage 7.9.0.x Yamaları için Boost Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 7.9.0.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.9 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.9 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD 7.9 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center 7.9 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta PowerProtect DD Virtual Edition 7.9 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.9 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.9 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Şirket İçinde PowerProtect DD Virtual Edition 7.9 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.9 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage (OST) İçin DD Boost 7.9 Yönetim Rehberi
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 7.9 Yönetim Rehberi
DD BoostFS 7.9 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Linux İçin DD BoostFS 7.9 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 7.9 Yapılandırma Rehberi
DD OS 7.9 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS 7.9 İçin KMIP Entegrasyon Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 7.8.0.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 7.8.0.10 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.8 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.8 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD 7.8 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center 7.8 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta PowerProtect DD Virtual Edition 7.8 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.8 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.8 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Şirket İçinde PowerProtect DD Virtual Edition 7.8 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.8 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage İçin DD Boost 7.8 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
OpenStorage (OST) İçin DD Boost 7.8 Yönetim Rehberi
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 7.8 Yönetim Rehberi
DD BoostFS 7.8 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Linux İçin DD BoostFS 7.8 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 7.8 Yapılandırma Rehberi
DD OS 7.8 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 7.7.5.x (7.7.5.1 - 7.7.5.20) Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 7.7.4.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 7.7.3.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 7.7.2.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 7.7.1.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 7.7.0.5 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)

DDOS, PowerProtect DD Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 7.7 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)

DD OS 7.7 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.7 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD 7.7 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center 7.7 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta PowerProtect DD Virtual Edition 7.7 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.7 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.7 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Şirket İçinde PowerProtect DD Virtual Edition 7.7 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.7 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage İçin DD Boost 7.7 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
OpenStorage (OST) İçin DD Boost 7.7 Yönetim Rehberi
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 7.7 Yönetim Rehberi
DD BoostFS 7.7.2.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD BoostFS 7.7.1.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD BoostFS 7.7 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Linux İçin DD BoostFS 7.7 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 7.7 Yapılandırma Rehberi
DD OS 7.7 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS 7.7 İçin KMIP Entegrasyon Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS 7.6, PowerProtect DD Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 7.6.x (7.6.0.5 - 7.6.0.40) Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS 7.6 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DDOS 7.6 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD 7.6 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center 7.6 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Şirket İçinde PowerProtect DD Virtual Edition 7.6 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta PowerProtect DD Virtual Edition 7.6 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.6 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.6 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da PowerProtect DD Virtual Edition 7.6 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage İçin DD Boost 7.6 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
OpenStorage (OST) İçin DD Boost 7.6 Yönetim Rehberi
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 7.6 Yönetim Rehberi
DD BoostFS 7.6 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Linux İçin DD BoostFS 7.6 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 7.6 Yapılandırma Rehberi
DDOS 7.6 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.5, PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 ve PowerProtect DD Management Center 7.5 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.5 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.5 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD 7.5 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center 7.5 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Şirket İçinde DD OS 7.5 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta DD OS 7.5 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure'da DD OS 7.5 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da (GCP) DD OS 7.5 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da (VMC) DD OS 7.5 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage İçin DD Boost 7.5 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
OpenStorage (OST) İçin DD Boost 7.5 Yönetim Rehberi
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 7.5 Yönetim Rehberi
DD BoostFS 7.5 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Linux İçin DD BoostFS 7.5 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 7.5 Yapılandırma Rehberi
DD OS 7.5 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.4, PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 ve PowerProtect DD Management Center 7.4 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.4 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.4 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD 7.4 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center 7.4 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Şirket İçinde DD OS 7.4 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta DD OS 7.4 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure'da DD OS 7.4 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da (GCP) DD OS 7.4 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da (VMC) DD OS 7.4 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage İçin DD Boost 7.4 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
OpenStorage (OST) İçin DD Boost 7.4 Yönetim Rehberi
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 7.4 Yönetim Rehberi
DD BoostFS 7.4 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Linux İçin DD BoostFS 7.4 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 7.4 Yapılandırma Rehberi
DD OS 7.4 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.3, PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 ve PowerProtect DD Management Center 7.3 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.3 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.3 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD 7.3 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center 7.3 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Şirket İçinde DD OS 7.3 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta DD OS 7.3 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure'da DD OS 7.3 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da (GCP) DD OS 7.3 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da (VMC) DD OS 7.3 ile PowerProtect DD Virtual Edition 6.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage İçin DD Boost 7.3 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
OpenStorage (OST) İçin DD Boost 7.3 Yönetim Rehberi
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 7.3 Yönetim Rehberi
DD BoostFS 7.3 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Linux İçin DD BoostFS 7.3 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 7.3 Yapılandırma Rehberi
DD OS 7.3 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS, PowerProtect DD Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 7.2.x (7.2.0.5 - 7.2.0.95) Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.2 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.2 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD 7.2 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center 7.2 Kurulum ve Yönetim Rehberi
DD OS Sürüm 7.X USB Kurulum Rehberi
Şirket İçinde DD OS 7.2 ile PowerProtect DD Virtual Edition 5.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta DD OS 7.2 ile PowerProtect DD Virtual Edition 5.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure'da DD OS 7.2 ile PowerProtect DD Virtual Edition 5.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da (GCP) DD OS 7.2 ile PowerProtect DD Virtual Edition 5.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da (VMC) DD OS 7.2 ile PowerProtect DD Virtual Edition 5.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage İçin DD Boost 7.2 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
OpenStorage (OST) İçin DD Boost 7.0 Yönetim Rehberi DD OS 7.2 için güncelleştirme yoktur
DD BoostFS 7.2 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Linux İçin DD BoostFS 7.2 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 7.2 Yapılandırma Rehberi
DD OS 7.2 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.1, PowerProtect DD Virtual Edition 4.0 ve PowerProtect DD Management Center 7.1 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.1 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.1 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD 7.1 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center 7.1 Kurulum ve Yönetim Rehberi
DD OS Sürüm 7.X USB Kurulum Rehberi
Şirket İçinde DD OS 7.1 ile PowerProtect DD Virtual Edition 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta DD OS 7.1 ile PowerProtect DD Virtual Edition 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure'da DD OS 7.1 ile PowerProtect DD Virtual Edition 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da (GCP) DD OS 7.1 ile PowerProtect DD Virtual Edition 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da (VMC) DD OS 7.1 ile PowerProtect DD Virtual Edition 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage İçin DD Boost 7.0 Sürüm Notları DD OS 7.1 için güncelleştirme yoktur (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
OpenStorage (OST) İçin DD Boost 7.0 Yönetim Rehberi DD OS 7.1 için güncelleştirme yoktur
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 7.0 Yönetim Rehberi DD OS 7.1 için güncelleştirme yoktur
DD BoostFS 7.0 Sürüm Notları DD OS 7.1 için güncelleştirme yoktur (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Linux İçin DD BoostFS 7.0 Yapılandırma Rehberi DD OS 7.1 için güncelleştirme yoktur
Windows İçin DD BoostFS 7.0 Yapılandırma Rehberi DD OS 7.1 için güncelleştirme yoktur
DD OS 7.1 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.0, PowerProtect DD Virtual Edition 4.0 ve PowerProtect DD Management Center 7.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.0 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 7.0 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD 7.0 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center 7.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Şirket İçinde DD OS 7.0.0.5 ile PowerProtect DD Virtual Edition 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta DD OS 7.0.0.5 ile PowerProtect DD Virtual Edition 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure'da DD OS 7.0.0.5 ile PowerProtect DD Virtual Edition 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da (GCP) DD OS 7.0.0.5 ile PowerProtect DD Virtual Edition 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da (VMC) DD OS 7.0.0.5 ile PowerProtect DD Virtual Edition 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage İçin DD Boost 7.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
OpenStorage (OST) İçin DD Boost 7.0 Yönetim Rehberi
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 7.0 Yönetim Rehberi
DD BoostFS 7.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Linux İçin DD BoostFS 7.0 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 7.0 Yapılandırma Rehberi
DD OS 7.0 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Data Domain İşletim Sistemi, Data Domain Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 6.2.1.x Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Data Domain İşletim Sistemi, Data Domain Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 6.2.0.5 - 6.2.1.80 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Data Domain İşletim Sistemi, Data Domain Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 6.2.1.90 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 6.2 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Data Domain 6.2 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD Management Center (DDMC) 6.2 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Şirket İçinde Data Domain Virtual Edition (DDVE) 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Amazon Web Services'ta (AWS) Data Domain Virtual Edition (DDVE) 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Azure'da Data Domain Virtual Edition (DDVE) 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Google Cloud Platform'da (GCP) Data Domain Virtual Edition (DDVE) 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VMware Cloud'da (VMC) Data Domain Virtual Edition (DDVE) 4.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
OpenStorage İçin DD Boost 3.5 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
OpenStorage İçin DD Boost 3.5 Yönetim Rehberi
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 3.5 Yönetim Rehberi
DD BoostFS 1.3 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Linux İçin DD BoostFS 1.3 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 1.3 Yapılandırma Rehberi
DD OS 6.2 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Data Domain İşletim Sistemi, Data Domain Virtual Edition ve PowerProtect DD Management Center 6.1 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 6.1 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Data Domain 6.1 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD System Manager 6.1 Kurulum ve Yönetim Rehberi
Data Domain Virtual Edition 3.1 Kurulum ve Yönetim Rehberi
VERITAS OpenStorage İçin DD Boost 3.4 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
OpenStorage İçin DD Boost 3.4 Eklenti Yönetim Rehberi
İş Ortağı Entegrasyonu İçin DD Boost 3.4 Yönetim Rehberi
DD BoostFS 1.2 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Linux İçin DD BoostFS 1.2 Yapılandırma Rehberi
Windows İçin DD BoostFS 1.2 Yapılandırma Rehberi
DD OS ve Gemalto KeySecure Entegrasyon Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 6.1 MIB Hızlı Referansı (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 6.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 6.0 İlk Yapılandırma Rehberi
DD OS 6.0 Yönetim Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD OS 6.0 Komut Referans Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
Data Domain 6.0 Güvenlik Yapılandırma Rehberi (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
PowerProtect DD System Manager 2.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek oturumu gereklidir)
Data Domain Virtual Edition 3.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD Virtual Edition 3.0 Kurulum ve Yönetim Rehberi
DD OS 6.0 MIB Hızlı Referansı
DD OS 6.x Çevrimdışı Tanılama Paketi Kullanıcı Rehberi
VERITAS OpenStorage İçin DD Boost 3.3 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
OpenStorage İçin DD Boost 3.3 Yönetim Rehberi
DD BoostFS 1.0 Sürüm Notları (Dell EMC Çevrimiçi Destek sayfasında oturum açmayı gerektirir)
DD BoostFS 1.0 Yapılandırma Rehberi
Temel donanım belgelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Article Properties

Affected Product

Data Domain, PowerProtect Software

Last Published Date

26 Apr 2024

Version

73

Article Type

How To